מעבר לנכסים

ברוכים הבאים
לעולם השקעות הנדל"ן בארה"ב

מי אנחנו

calculator (2)

החזון שלנו

לייצר שפע.
שפע כלכלי עם הוגנות, לויאליות, ניסיון ומקצועיות.
ערכי הליבה שלנו קודמים לכל עסקה, משביחים כל עסקה ויוצרים סינרגיה מופלאה שעובדת בעוצמה.

work

הגישה שלנו

0 מול 100.
אנחנו מבטיחים 0% תוצאה ומתגאים ב – 100% הצלחה.
71,000,000 דולר שטיפלנו בהם עם 0 כשלונות מספרים את הסיפור של Orchard כבר לבד.

agreement

השירותים שלנו

עסקאות סינדיקציה.
הקמה של קבוצות השקעה במטרה לרכוש נכסי נדל״ן מניב בארה״ב וניהול התהליך מההתחלה לסוף בצורה שקופה ומוכחת.

למה ORCHARD

050-chat

100% שקיפות

כל משקיע בOrchard נחשב כשותף, וככזה, אנחנו מציגים פרוטוקול עבודה מסודר עם תיק שקיפות מיוחד שמאפשר למשקיע לדעת הכל, לשלוט בהכל, להבין הכל ולקבל החלטות מושכלות המגדילות את התשואה.

explanation

0 המתנה

הקשר בינינו ובין המשקיעים הוא ישיר ובכל אמצעי. כמשרד טכנולוגי אנחנו זמינים בכל פלטפורמה שנוחה לכם ואף יוזמים זאת אקטיבית כדי שהליך החשיבה, ההמלצות והתוצאות יהיו נגישים וברורים לכם בכל שלב.

Group 12

100% הצלחה

אנחנו מכבדים אתכם ואותנו ולעולם לא מבטיחים הצלחה. יחד עם זאת אנחנו גאים להביט אחורה ולתת למספרים להוכיח שאור'צרד – מיום הקמתה ועד היום – לא איכזבה ולא איבדה הון של שום משקיע או מלווה.

idea (2)

0 התקלות

כמשקיעים, אתם מודעים ליצירתיות והגמישות המחשבתית הנצרכת בעולמות הנדל"ן. כבר עשור שאנחנו מתרגלים יצירתיות ומשתמשים בה פעם אחר פעם כדי להבטיח ששום מקרה פתע לא יפגע בשותפים שלנו.

009-goal

100% חדשנות

כמשרד טכנולוגי פיתחנו מערכות אישיות שעוזרות לנו לאתר השקעות מניבות במהירות שיא ובזמן אמת ולבצע בדיקות איכות מקיפות ומסודרות על כל אזור השקעה, נכס ושותף חדש המצטרף לשותפים הקיימים.

work

0 תהיות

לא יהיו לכם תהיות. עם השנים הפכנו את התהליך המורכב של השקעות נדל"ן בחו"ל לפשוט ומובן כך שאתם חשופים לכל צעד, מודעים תמיד לסדר הפעולות ושולטים כשותפים אמיתיים בכל שלבי ההשקעה.

קצת עלינו

Orchard היא חברת בוטיק להשקעות נדל"ן בחו"ל שנוסדה בשנת 2014 על ידי יובל ברטל ודין דנוש דויטש. החברה מתמחה בהשקעות נדל"ן ליחידים וקבוצות בדרום ארצות הברית, שם כבר השלימה השקעה כוללת העולה על שבעים מיליון דולר תוך שהיא משאירה שורת משקיעים מרוצים ורווחיים.

הערך המרכזי לאורו פועלת החברה הוא שקיפות מקסימלית בכל תהליך ההשקעה. כך מובטחת למשקיעים קבלת החלטות מקצועית ועניינית בכל עסקה, וחתירה תמידית לתשואה גבוהה עם שמירה על סיכון בינוני.
לצד השקיפות, החברה אימצה ומאמצת בצורה עקבית פתרונות טכנולוגיים חדשניים המאפשרים מתן פתרונות יצירתיים, מהירות תגובה, איתור נכסים חכם והליכי השקעה ורכישה בטוחים ויסודיים.

לקוחות החברה נהנים מקורת גג אחת בה מנוהלת ההשקעה שלהם מקצה לקצה עם מינימום בירוקטוריה ומקסימום שקיפות ותשואה.

נשמח להיות השליחים שלכם ולדאוג שהכסף שלכם יעבוד שעות נוספות.

שלכם,
יובל ברטל ודין דנוש דויטש

עובדים בשיתוף עם

Lendai black
Zillow black
bofa black
remax black
ny black