about

הפתרון שלנו

נתחיל מהסוף: עם השנים הבנו את החששות – המוצדקים – שמונעים ממשקיעים לפרוץ לעולם הנדל"ן בארה"ב. הבנו גם מה גורם לכישלון של אלו שבחרו להשקיע ולא הצליחו להביא את התשואה הרצויה – ויצרנו סיסטם! כדי לסדר את הבלאגן, לטפל בבעיות מהשורש ולפתור את סיבת המקור לחשש המוצדק פרסנו את הפתרון שלנו לשלושה שלבים. אז לפניכם השלבים שלנו להשקעות נדלן בארה"ב.

השלבים שלנו

01
calculator (2)

תכנון פיננסי קפדני

לא בטוח שאתם יכולים להשקיע. מינימום ההשקעה האפשרי לעומת אפיק ההשקעה הנבחר הוא נושא שצריך לברר. אם אין התאמה – תמיד נעדיף לומר את האמת. בשלב התכנון אנחנו מסבירים ממש מהתחלה על זירת ההשקעות, פורסים את האפשרויות אל מול היכולות ובודקים ששני הצדדים מוכנים ומסוגלים לעבוד יחדיו לטווח הארוך. התהליך שלנו בנוי כשותפות וחשוב לנו לוודא התאמה.

אלו הפעולות שנעשה בשלב הזה:

  • נקיים איתכם שיחת אפיון עמוקה כולל תיאום ציפיות
  • נסכם אפיק השקעה מותאם אישית
  • נפתח חברה בארה"ב על שמכם
  • נפתח חשבון בנק פרטי בארה"ב על שמכם

שווה לדעת

– זמן משוער של התהליך: שבוע
– מספר שיחות שנבצע: 2

02
work

ניהול השקעות שקוף

אנחנו לא "נותנים" לכם גישה לתהליך אלא מנהלים אותו עבורכם. המסמכים, המחירים, הלבטים כמו גם הסיכונים – הם שלכם. אנחנו מתיימרים להביא את הפתרון ולכן אנחנו אלה שמקבלים מכם את ההרשאה לכל מרכיבי התהליך ולא הפוך. עם ההבנה הזו, שאתם הבעלים ואנחנו הספקים, אנחנו שומרים על "הגב" שלכם ומונעים את האפשרות לבצע פעולות או לקבל החלטות שאינן טובות עבורכם. רק לאחר ההבנה הזאת אנחנו פועלים כשותפים.

אלו הפעולות שנעשה בשלב הזה:

  • נחפש את הנכס עם סיכויי התשואה הגבוהים ביותר – בתנאים שלכם
  • נאתר אותו בעזרת כלים מתקדמים, נסכים עליו ונבצע את הרכישה.
  • נשפר את תקינות הבית ונשביח אותו במהירות האפשרית

שווה לדעת

– זמן משוער של התהליך: חודש
– מספר שיחות שנבצע: 5-8

03
Group 3

ליווי צמוד ומלא

לתת לנכס שלכם לטייל לבד במדינה זרה זה לא נעים. אנחנו מבינים את זה ולכן כלל המשקיעים שלנו מקבלים ניהול המשך מלא עם זמינות מלאה, מציאת פתרון מיידי ויצירתי לכל בעיה, שקיפות ודחיפה אקטיבית לשיפור אחוז התשואה. התחושה תמיד תהיה שיש לכם אבא ואמא שמשמשים עבורכם כזרוע ביצועית ומנוע שחושב.

 

אלו הפעולות שנעשה בשלב זה:

  • נאתר דייר ונקשר אותו לחברת ניהול
  • נפקח על ניהול החברה למשך שנה!
  • נהיה זמינים לכל "התקלה" ונמצא לה את הפתרון

שווה לדעת

– זמן משוער של התהליך: שנה
– מספר שיחות שנבצע: ללא הגבלה, זמינות מיידית

#אמרו עלינו

WhatsApp Image 2020-11-19 at 21.15.28

אלעד אגסי

פגשתי את דין ויובל בסוואנה על מנת להכיר את השוק ולבדוק את האפשרות להשקיע דרכם. במהלך הביקור נראה שהם מתמצאים מאוד בנושא הרנטלים. הם מכירים הרבה בעלי מקצוע ושבעלי המקצוע מעריכים אותם מאוד. בעזרת מעקב צמוד שלהם העבודה מבוצעת בזמן ובמחירים תחרותיים מאוד. כמו כן, הם מקושרים להרבה מתווכים באזור ככה שהם מקבלים עסקאות לפני שהם עולות לשוק, דבר שמאפשר להם למצוא עסקאות במחירים טובים וזה שהם נמצאים בשטח מאפשר להם לקבל החלטות במהירות. כל מערכת הניהול שלהם בנושא תשלומים, ניהול ספקים, תשלומי מיסים וביטוחים היא מאוד מתקדמת ומאפשרת להם להיות תמיד עם היד על הדופק ולפתור כל בעיה שעולה. ליווי צמוד וזמינות לכל אורך הרכישה של הנכס היתה למופת ומקווה ומאחל שבקרוב אפשר יהיה להתקדם לעוד נכס לרכישה דרך דין ויובל!

WhatsApp Image 2020-12-21 at 15.51.11

ריף דוידי

מסכם את שנת 2019 כשנה מוצלחת מאוד בהשקעות שלי. תשואות גבוהות ממה שציפיתי בקבועי זמן קצרים! דין ויובל נותנים מענה מיידי ואישי לכל צורך, שיטת עבודתם שקופה ואמינה. החברה יודעת להציג את התמונה האמיתית והמלאה בכל סיטואציה שעולה, מה שמייצר אינטראקציה וממשקי עבודה פשוט מצויינים. שרק ימשיכו לעשות את מה שהם יודעים הכי טוב, במקצוענות וברעב שכזה להצלחה- השמיים הם הגבול. ממשיכים בכח מלא ל2020! בהצלחה!

WhatsApp Image 2020-11-20 at 15.22.23

רעיה אנוך

לחברת Orchard הגעתי ע"י מכר שהמליץ לי על השקעה בנדל"ן בארה"ב.
דין ויובל שבו את אמוני מהרגע הראשון.
גיליתי שני בחורים מוכשרים בתחום העסקי, המקצועי והאנושי.
דין ויובל הובילו אותי ואת בעלי יד ביד בתהליך הקמת החברה בארה"ב
ואחר כך הציגו את אפשרויות הנדל"ן העומדות על הפרק כולל הסיכויים והסיכונים.
לשמחתנו, הקשר העסקי צלח וביחד בצענו כבר שלושה פרויקטים.
דין ויובל שומרים אותנו בתמונה במהלך כל פרויקט וממחישים שהכל בשליטה ושאנחנו לא לבד.
יש לי אמון מלא בדין ויובל ובצוות של חברת Orchard.

Screen Shot 2020-11-20 at 10.53.00

דביר זיידה

Orchard ליוו אותי ברכישת בית בסוואנה. מקצוענים אמיתיים! הביאו לי תוצאות מעל התחזית. בנוסף תמיד הראו נכונות להסביר בגובה העיניים על כל שלב בתהליך ומשמעותו!

Screen Shot 2020-11-24 at 13.26.26

ניב זילברשטיין

על חברת אורצ׳רד שמעתי מחבר שהשקיע איתם. במהלך השנים רכשתי איתם מספר נכסים והמשכתי והגדלתי את ההשקעות דרכם. בשנת 2019 אף ביקרתי בסוואנה והתרשמתי לטובה מהעיר ומההשקעות.
ממליץ ליצור קשר עם דין ולשמוע עוד על ההשקעות שלהם!

PHOTO-2020-12-02-16-27-50

רמי מורנל

מי שרוצה להיכנס לעולם השקעות הנדל״ן בארה״ב מתוך שאיפה להרוויח על כספו 10%-8% בשנה ולפעמים גם יותר, מוטב שיהיה מודע לכך שיש הרבה ׳מומחים׳ כביכול שעושים את כל הרווח שלהם על כספו של המשקיע. היתרון הגדול והחשוב בעיניי אצל יובל ודין לעומת חברות אחרות שיצא לי להשקיע איתם הוא שישנה שקיפות ואמינות מהצד שלהם לגביי ההשקעה, הכסף והמספרים, דבר שנשמע טריוויאלי אבל לצערי ביותר מדיי מקרים מתברר בסוף שלא טריוויאלי בכלל. מהסיבה הזו הם חיים את עולם ההשקעות ומחפשים באופן עקבי ואגרסיבי דילים טובים שיסבו רווחים להם ולמי שמשקיע יחד איתם. תמיד היה מצידם מענה ושקיפות מלאה מצידם , כנות וגם סבלנות ואלו בעיניי דברים הכרחיים בכל השקעה , בטח כשמדובר בנדל״ן.