why orchard

למה לעבוד איתנו

אנחנו לא היחידים בתחום השקעות נדל"ן בחו"ל. בחיפוש קל תמצאו רבים וטובים לפחות כמונו, אבל איתנו – אנו יודעים לומר – תקבלו לא רק "תחושת ביטחון" אלא ביטחון אמיתי בכל תהליך ההשקעה.

סיגלנו ואימצנו לעצמנו כללים נוקשים שיבטיחו את איכות הנכסים עבור השותפים שלנו – אתם –  שבוחרים בנו שוב ושוב לנהל את הכסף שלהם ולדאוג לייצר להם מקסימום תשואה במינימום השקעה.

מעבר לזמינות, לחדשנות ולניסיון הרב שצברנו, ספציפית בארצות הברית, אנחנו מביאים בכל השקעה מחדש רוח קרב שמתבטאת ביסודיות עיקשת למציאת הנכס שמותאם בדיוק לכם. ההשקעה בנדל"ן בחו"ל עם אורצ'רד מתבצעת בשקיפות מלאה ובשותפות אמיתית שמבטיחה לכם את הסיכויים הגבוהים ביותר שתוכלו לקבל עבור הצלחת ההשקעה שלכם.

הנה היתרונות שלנו, פרוסים לפניכם, כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה עבורכם.

050-chat

חדשנות טכנולוגית

אנחנו נעבור בשבילכם דלת דלת כדי למצוא את הנכס המתאים עבורכם אבל התאמנו ורכשנו כלים דיגיטליים שעוזרים לנו לאתר במהירות ובמקצועיות שיא את הנכס שיניב לכם את התשואה הגבוה ביותר.

explanation

שקיפות ופתיחות

זה הכי חשוב לנו, ולכם. ברור לנו שעבדתם קשה על ההון האישי ושמאחורי הכסף יש אנשים ולכן יזמנו ׳תיק שקיפות׳ איתו אתם בשליטה מלאה על הכסף שלכם, על התהליך ועל ההחלטות המתקבלות.

Group 12

360+

אנחנו התחנה הראשונה שלכם בעולם ההשקעות בחו"ל, אבל גם התחנה האחרונה. הליווי שלנו מקיף ומתחיל משלב ההתלבטות ועד שלב מכירת הנכס כשבאמצע אתם נהנים ממינימום בירוקרטיה בצד שלכם ומקסימום שקיפות בצד שלנו.

idea (2)

פתרונות יצירתיים

מהניסיון שצברנו, הבנו שתמיד יהיו "התקלות" הדורשות מענה מהיר ומבוסס ידע, אך יצירתי. לא נעים להחמיא לעצמנו אבל היצירתיות כבר תבועה בנו ואנחנו משתמשים בה כדי למקסם את ההצלחה שלכם.

015-ping pong

רגליים בקרקע

המשרדים שלנו כאן בסוואנה – הלוואי תבואו לבקר – אבל אין באמת אוקיינוס שמפריד בינינו. אנחנו זמינים לכם בכל אמצעי, בצורה אישית, כאן ועכשיו – גם אחרי שהעסקה הוכתרה כהצלחה.

009-goal

מיקום מפתח

סבתא תמיד אמרה שצריך לדעת לאיזו משפחה להיוולד. במקרה שלנו זה לדעת לבחור את העיר הנכונה, במדינה הנכונה, ביבשת הנכונה. כאן מרוכזת האפשרויות הטובות ביותר להשקעה ואנחנו כאן בשביל להנגיש לכם אותן.

#אמרו עלינו

WhatsApp Image 2020-11-20 at 15.22.23

רעיה אנוך

לחברת  Orchard הגעתי ע"י  מכר שהמליץ לי על השקעה בנדל"ן בארה"ב.
דין ויובל שבו את אמוני מהרגע הראשון.
גיליתי שני בחורים מוכשרים בתחום העסקי, המקצועי והאנושי.
דין ויובל הובילו אותי ואת בעלי יד ביד בתהליך הקמת החברה בארה"ב
ואחר כך הציגו את אפשרויות הנדל"ן העומדות על הפרק כולל הסיכויים והסיכונים.
לשמחתנו, הקשר העסקי צלח וביחד בצענו כבר שלושה פרויקטים.
דין ויובל שומרים אותנו בתמונה במהלך כל פרויקט וממחישים שהכל בשליטה ושאנחנו לא לבד.
יש לי אמון מלא בדין ויובל ובצוות של חברת Orchard.

WhatsApp Image 2020-12-21 at 15.51.11

ריף דוידי

מסכם את שנת 2019 כשנה מוצלחת מאוד בהשקעות שלי. תשואות גבוהות ממה שציפיתי בקבועי זמן קצרים! דין ויובל נותנים מענה מיידי ואישי לכל צורך, שיטת עבודתם שקופה ואמינה. החברה יודעת להציג את התמונה האמיתית והמלאה בכל סיטואציה שעולה, מה שמייצר אינטראקציה וממשקי עבודה פשוט מצויינים. שרק ימשיכו לעשות את מה שהם יודעים הכי טוב, במקצוענות וברעב שכזה להצלחה- השמיים הם הגבול. ממשיכים בכח מלא ל2020! בהצלחה!

WhatsApp Image 2020-11-19 at 21.15.28

אלעד אגסי

פגשתי את דין ויובל בסוואנה על מנת להכיר את השוק ולבדוק את האפשרות להשקיע דרכם. במהלך הביקור נראה שהם מתמצאים מאוד בנושא הרנטלים. הם מכירים הרבה בעלי מקצוע ושבעלי המקצוע מעריכים אותם מאוד. בעזרת מעקב צמוד שלהם העבודה מבוצעת בזמן ובמחירים תחרותיים מאוד. כמו כן, הם מקושרים להרבה מתווכים באזור ככה שהם מקבלים עסקאות לפני שהם עולות לשוק, דבר שמאפשר להם למצוא עסקאות במחירים טובים וזה שהם נמצאים בשטח מאפשר להם לקבל החלטות במהירות. כל מערכת הניהול שלהם בנושא תשלומים, ניהול ספקים, תשלומי מיסים וביטוחים היא מאוד מתקדמת ומאפשרת להם להיות תמיד עם היד על הדופק ולפתור כל בעיה שעולה. ליווי צמוד וזמינות לכל אורך הרכישה של הנכס היתה למופת ומקווה ומאחל שבקרוב אפשר יהיה להתקדם לעוד נכס לרכישה דרך דין ויובל!

Screen Shot 2020-11-20 at 10.53.00

דביר זיידה

Orchard ליוו אותי ברכישת בית בסוואנה. מקצוענים אמיתיים! הביאו לי תוצאות מעל התחזית. בנוסף תמיד הראו נכונות להסביר בגובה העיניים על כל שלב בתהליך ומשמעותו!

Screen Shot 2020-11-24 at 13.26.26

ניב זילברשטיין

על חברת אורצ׳רד שמעתי מחבר שהשקיע איתם. במהלך השנים רכשתי איתם מספר נכסים והמשכתי והגדלתי את ההשקעות דרכם. בשנת 2019 אף ביקרתי בסוואנה והתרשמתי לטובה מהעיר ומההשקעות.
ממליץ ליצור קשר עם דין ולשמוע עוד על ההשקעות שלהם!

PHOTO-2020-12-02-16-27-50

רמי מורנל

מי שרוצה להיכנס לעולם השקעות הנדל״ן בארה״ב מתוך שאיפה להרוויח על כספו 10%-8% בשנה ולפעמים גם יותר, מוטב שיהיה מודע לכך שיש הרבה ׳מומחים׳ כביכול שעושים את כל הרווח שלהם על כספו של המשקיע. היתרון הגדול והחשוב בעיניי אצל יובל ודין לעומת חברות אחרות שיצא לי להשקיע איתם הוא שישנה שקיפות ואמינות מהצד שלהם לגביי ההשקעה, הכסף והמספרים, דבר שנשמע טריוויאלי אבל לצערי ביותר מדיי מקרים מתברר בסוף שלא טריוויאלי בכלל. מהסיבה הזו הם חיים את עולם ההשקעות ומחפשים באופן עקבי ואגרסיבי דילים טובים שיסבו רווחים להם ולמי שמשקיע יחד איתם. תמיד היה מצידם מענה ושקיפות מלאה מצידם , כנות וגם סבלנות ואלו בעיניי דברים הכרחיים בכל השקעה , בטח כשמדובר בנדל״ן.

כוכי גדרון משקיעה

כוכי גדרון

דין ויובל אלופים שלנו. אנחנו כל כך שמחים שפגשנו אתכם. קנייה עסקית של בתים ועוד בחו"ל, טומנת בחובה סיכונים רבים. הגענו אליכם אחרי אכזבה עמוקה עם חברה אחרת.

החזרתם לנו את האמון בבני אדם מבחינה עסקית. דין, מהרגע הראשון שהתחלת לטפל בנו, בעזרה של סגירת עסקת הבית הקודמת שלנו בארצות הברית, הבנו שיש לנו עסק עם אדם רציני.

טיפלת בנו במקצועיות, חיברת אותנו עם האנשים המתאימים, וכל זאת בלי מחוייבות אליך. השקיפות שלכם בעסקת הנדל"ן החדשה, הטיפול האישי והזמינות לשאלות שלנו, הן לא מובנות מאליהן. אנחנו מרגישים כאילו הצטרפנו למשפחה מורחבת. כל אלה אפילו מביאים אותנו למחשבה לקנות עוד נכס.

תודה לכם וממליצים לאחרים לעשות אתכם עסקים. אנשים ישרים, מקצועיים ואמינים.

אור גובי סוסמן משקיעה בנדלן

אור גובי סוסמן

אחי המליץ לי לרכוש נכס בארצות הברית דרככם – ורציתי להגיד – הקשבתי נכון.

דין, אתה תמיד זמין. תמיד! גם אם זה לילה, חג או כל מועד אחר. תמיד עוזר בנדיבות ועושה הכל כדי לסייע. העובדה שאתה נמצא בארצות הברית – היא פלוס אדיר, אתה מוצא רק דירות מהשוק האמריקאי.

אתה מסביר, סבלני ונותן תחושה נעימה לשאול שאלות ולהציק. נדיר למצוא כזה שירות טוב בימים אלה. כשאתה משקיע ממיטב כספך – אורצ'רד היא הדבר הכי טוב שאפשר לקבל. ממליצה הלאה למכרים ולחברים שלי.