ברוכים הבאים ל - ORCHARD
בית השקעות בוטיק לנדלן בארצות הברית

איפה אני בכלל?
Savannah, Georgia, USA

אתם פה, בבית.

אנחנו ORCHARD, חברת השקעות נדלן בארצות הברית, ויש לנו את היכולת לגרום לכסף שלכם לייצר עוד כסף – בשלט רחוק. אבל רגע לפני, בואו נדבר על השקעות נדלן בחול, נסביר על האפשרויות, הסיכונים והפתרונות.

השקעה בנדל"ן היא אחת האפשרויות היציבות לשלוח את הכסף שלנו לעבוד בשבילנו. הנכסים הם פיזיים, הביקוש אליהם תמיד קיים ואם מוצאים את הנכס הנכון בזמן הנכון אפשר להעריך בצניעות שהסיכוי לתשואה מההשקעה, גבוה משמעותית מהסיכוי להפסיד.

כשמדברים על חו"ל זה נעשה קל יותר וקשה יותר.

קל יותר – כי אפשר להתחיל את ההשקעה עם סכומים נמוכים יותר ולשמור על תשואה גבוהה. קשה יותר – כי זה בחו"ל ואנחנו פה, בין גדרה לחדרה. צריך קצת אומץ בשביל לשלוח את הכסף שלנו מעבר לאוקיינוס, לארצות הברית הרחוקה, לא?

הפתרון שלנו

קרוב לעשור שאנחנו פה בארצות הברית. חווינו על בשרנו את ההשקעות עם כישלונות (מתוקים) והצלחות (מסחררות). קצת קשה לא לגור בארץ אבל בחלק המקצועי זה השתלם – כי עם הרבה מאמץ, אהבה, תבונה ויושרה בנינו שיטה שעובדת היטב – ואתם יכולים להצטרף.
הפתרון שלנו הוא להיות המוח המייעץ לכם, היד הארוכה שמבצעת עבורכם, אמא והאבא שדואגים לכם עם שירות מקיף ואישי הכולל תכנון פיננסי, ניהול ההשקעות בארה"ב וליווי מלא.
זה כסף שלכם, לא שלנו ולכן מהשלב הראשון ולאורך כל הדרך אתם תדעו בדיוק מה הלבטים, התהליכים, הסיכונים והסיכויים.

אז מה אנחנו מציעים?

01
calculator (2)

תכנון פיננסי

לא בטוח שאתם יכולים להשקיע. מינימום ההשקעה האפשרי לעומת אפיק ההשקעה הנבחר הוא נושא שצריך לברר. אם אין התאמה – תמיד נעדיף לומר את האמת.

02
work

ניהול השקעות

אנחנו לא "נותנים" לכם גישה לתהליך אלא מנהלים אותו עבורכם. המסמכים, המחירים, הלבטים כמו גם הסיכונים – הם שלכם.

03
agreement

ליווי משקיעים

לתת לנכס שלכם לטייל לבד במדינה זרה זה לא נעים. אנחנו מבינים את זה ולכן כלל המשקיעים שלנו מקבלים ניהול המשך מלא עם זמינות מלאה.

נתונים שכדאי לדעת

about
Savannah.
0 Y
שנות פעילות
0 %
עליה שנתית בשוק הנדל״ן המקומי
0 %
תשואה שנתית ממוצעת
0M $
שווי עסקאות

למה לעבוד איתנו?

לשמחתכם, יש המון חברות ישראלות ולא ישראליות שישמחו לשרת אתכם נאמנה, אך עם השנים סיגלנו לעצמנו שש תכונות שמנחות את העשייה שלנו ומבדלות אותנו לטובה משאר המתחרים.

explanation

שקיפות ופתיחות

זה הכי חשוב לנו, ולכם. ברור לנו שעבדתם קשה על ההון האישי ושמאחורי הכסף יש אנשים ולכן יזמנו 'תיק שקיפות', כאשר באמצעותו אתם בשליטה מלאה על הכסף שלכם, על תהליך השקעת נדלן בחול ועל ההחלטות המתקבלות.

015-ping pong

רגליים בקרקע

המשרדים שלנו כאן בסוואנה, ג'ורג'יה – הלוואי תבואו לבקר – אבל אין באמת אוקיינוס שמפריד בינינו. אנחנו זמינים לכם בכל אמצעי, בצורה אישית, כאן ועכשיו – גם אחרי שהעסקה הוכתרה כהצלחה.

Group 12

360+

אנחנו התחנה הראשונה שלכם בעולם של השקעות נדלן בארצות הברית, אבל גם התחנה האחרונה. הליווי שלנו מקיף ומתחיל משלב ההתלבטות ועד שלב מכירת הנכס כשבאמצע אתם נהנים ממינימום בירוקרטיה בצד שלכם ומקסימום שקיפות בצד שלנו.

idea (2)

פתרונות יצירתיים

מהניסיון שצברנו, הבנו שתמיד יהיו "התקלות" הדורשות מענה מהיר ומבוסס ידע, אך יצירתי. לא נעים להחמיא לעצמנו אבל היצירתיות כבר תבועה בנו ואנחנו משתמשים בה כדי למקסם את ההצלחה שלכם.

050-chat

חדשנות טכנולוגית

אנחנו נעבור בשבילכם דלת דלת כדי למצוא את הנכס המתאים עבורכם אבל התאמנו ורכשנו כלים דיגיטליים שעוזרים לנו לאתר במהירות ובמקצועיות שיא את הנכס שיניב לכם את התשואה הגבוה ביותר. השקעות נדלן חכמות בשנת 2022 עם חברה מקצועית הפועלת בארה"ב – זה אורצ'רד.

009-goal

מיקום מפתח

סבתא תמיד אמרה שצריך לדעת לאיזו משפחה להיוולד. במקרה שלנו זה לדעת לבחור את העיר הנכונה, במדינה הנכונה, ביבשת הנכונה. כאן מרוכזות האפשרויות הטובות ביותר להשקעה ואנחנו באים בשביל להנגיש לכם אותן.

  קצת עלינו

  Orchard היא חברת השקעות נדלן בארה"ב, שנוסדה בשנת 2014 על ידי יובל ברטל ודין דנוש דויטש. החברה מתמחה בהשקעות נדל"ן ליחידים וקבוצות בדרום ארצות הברית, שם כבר השלימה השקעה כוללת העולה על שבעים מיליון דולר תוך שהיא משאירה שורת משקיעים מרוצים ורווחיים.

  הערך המרכזי לאורו פועלת החברה הוא שקיפות מקסימלית בכל תהליך ההשקעה. כך מובטחת למשקיעים קבלת החלטות מקצועית ועניינית בכל עסקה, וחתירה תמידית לתשואה גבוהה עם שמירה על סיכון בינוני.

  לצד השקיפות, החברה אימצה ומאמצת בצורה עקבית פתרונות טכנולוגיים חדשניים המאפשרים מתן פתרונות יצירתיים, מהירות תגובה, איתור נכסים חכם והליכי השקעה ורכישה בטוחים ויסודיים.

  לקוחות חברת אורצ'רד בשנת 2023 נהנים מקורת גג אחת בה מנוהלת ההשקעה מקצה לקצה עם מינימום בירוקרטיה ומקסימום שקיפות ותשואה. מתעניינים בהשקעות נדלן בחול? נשמח להיות השליחים שלכם ולדאוג שהכסף שלכם יעבוד שעות נוספות.

  שלכם,
  יובל ברטל ודין דנוש דויטש

  back-new
  אורצ'רד השקעות נדלן בחול

  עובדים בשיתוף עם

  משרד עורכי דין
  רימקס
  bank of america
  zillow
  lendai