10.01.2023

עסקת Refinance (מחזור הלוואה) בנדל"ן בארה"ב – המדריך

clay 20. השקעות נדלן בסוואנה, ג'ורג'יה

משקיעים בנדלן בארצות הברית? לפני כמה שנים קניתם נכס (דירה, בית פרטי, מתחם ועוד) וכיום הוא שווה הרבה יותר? ובכן, באפשרותכם ליהנות מהעלייה – בלי למכור את הנכס. איך זה עובד? הכירו את ה-Refinance – ובעברית, מחזור הלוואה.

צפו במדריך המצולם של אורצ'רד

 

איך למחזר הלוואה ולמה כדאי לעשות את זה?

מאז 2008 מחירי הנדל"ן בארצות הברית עלו בהתמדה ובכדי ליהנות מההפרש, מבלי למכור את הנכס, ביכולתנו לבצע את עסקת ה-Refinance.

במסגרת מחזור הלוואה, לוקחים הלוואה קיימת ומשפרים את התנאים שלה – נקבל את ההלוואה החדשה בריבית נמוכה יותר (ערך הנכס עלה) ונקבל יותר כסף בחזרה. ברגע שנמשוך את הכסף נוכל להשקיע אותו בנכס חדש ובכך להגדיל את תיק ההשקעות שלנו.

מדוע נמחזר הלוואה (Refinance)? שתי סיבות עיקריות

  1. ירידת הריבית במשק – אם הריבית כיום יותר נמוכה ממה שקיבלנו את הלוואה נוכל למחזר את ההלוואה.
  2. ערך הנכס עלה – נוכל לקבל את סכום ההפרש בין גודל ההלוואה הראשונית לבין שווי הנכס כיום.

על מנת לדעת האם משתלם לנו לפעול בכיוון הזה, נזמין שמאי לביצוע הערכת שווי לנכס. עלות השמאי תנוע בין 400 ל-600 דולרים, כאשר הדוח יגיע בתוך כשבועיים.

טיפ למשקיעים אלופים

אם החלטנו שעסקת Refinance היא דרך ההשקעה המתאימה לנו – מלכתחילה נחפש נכס עם הפרש גבוה בין סכום ההשקעה לבין שווי הנכס לאחר השיפוץ.

בערוץ ה-YouTube של אורצ'רד, חברת בוטיק להשקעות נדלן בארצות הברית, מגוון רחב של סרטונים בנושא השקעות בחו"ל, טיפים לאלופים, המלצות, כללי עשה ואל תעשה, ועוד. היכנסו לערוץ, צפו בסרטונים והירשמו כמנויים לקבלת עדכונים.

https://www.youtube.com/@orchardgroupusa3070

מדריכים חשובים למשקיעים בתחום:

Let your money work

    Let your money work